Kategorie sklepu Kategorie

Kategorie sklepu Obsługa klienta

Infolinia: 61 64 60 650

e-mail:info@zdrowoteka.pl

poniedziałek—piątek: 9:00—20:00
sobota: 9:00—14:00

zamówienia na telefon:
61 64 60 650

Dostawa w aptece internetowej Dostawa

Towar wysyłamy w 24 godziny gratis powyżej 250,00 PLN

Aktualności apteki internetowej Aktualności

Więcej

Newsletter apteki internetowej Newsletter

Dodaj swój e-mail, aby otrzymywać od nas gorące informacje:

Apap tabl.powl. 0,5 g 6 tabl.(blist.)

  • Producent: US PHARMACIA SP. Z O.O.
  • Nasza cena: 3,49 zł
  • szt.
    Sprawdź warunki dostawy
  • Poleć produkt

OPIS PRODUKTU Apap tabl.powl. 0,5 g 6 tabl.(blist.)

Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe, uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę, nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.

POSTAĆ

tabl.powl.

OPAKOWANIE

6 tabl.(blist.)

SKŁAD

1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu. Substancje pomocnicze: wosk Carnauba, hydroksypropylometyceluloza, polietylenoglikol, powidon, skrobia zżelatynizowana, kroskarmeloza, kwas stearynowy, dwutlenek tytanu, olej rycynowy.

DZIAŁANIE

Uśmierza bóle różnego pochodzenia, a dodatkowo skutecznie zwalcza gorączkę, nie obniżając prawidłowej temperatury ciała. Efekt terapeutyczny występuje już po 15-30 minutach od zażycia tabletki i utrzymuje się 4 do 6 godzin.

DAWKOWANIE

Dorośli: 1 do 2 tabletek, 3 do 4 razy na dobę, nie więcej niż 8 tabletek na dobę. Dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby. Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami.

Rejestr aptek GIF
RapidSSL   Sklep polecany przez klientów
Paczkomaty 24/7
Najczęściej szukane w aptece internetowej: apteka internetowa