Kategorie sklepu Kategorie

Kategorie sklepu Obsługa klienta

Infolinia: 61 64 60 650

e-mail:info@zdrowoteka.pl

poniedziałek—piątek: 9:00—20:00
sobota: 9:00—14:00

zamówienia na telefon:
61 64 60 650

Dostawa w aptece internetowej Dostawa

Towar wysyłamy w 24 godziny gratis powyżej 250,00 PLN

Newsletter apteki internetowej Newsletter

Dodaj swój e-mail, aby otrzymywać od nas gorące informacje:

CODIPAR 0,5G * 6 TABL

  • Producent: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.
  • Nasza cena: 4,11 zł
  • szt.
    Sprawdź warunki dostawy
  • Poleć produkt

OPIS PRODUKTU CODIPAR 0,5G * 6 TABL

Paracetamol stanowi substancję czynną, która zwalcza ból i gorączkę. Jest znany na świecie już od 110 lat, a od przeszło 50 lat jest stosowany na szeroką skalę.

Zalety tej substancji czynnej podkreśla światowa Organizacja Zdrowia (WHO), polecając paracetamol jako lek I rzutu w leczeniu gorączki u dzieci. Wiele lekarstw przeciwbólowych i przeciwgorączkowych na bazie paracetamolu jest dostępnych bez recepty (np. Codipar czy Codipar Plus). Umożliwiają one skuteczne pokonywanie m.in. bólu głowy, zębów, mięśni, stawów i kości oraz dolegliwości grypowych i przeziębieniowych. Stosuje się je również podczas bolesnego miesiączkowania, a nawet problemów związanych z funkcjonowaniem nerek czy przewodu pokarmowego.

POSTAĆ

tabl.

OPAKOWANIE

6 tabl.

WSKAZANIA

Polecany przy leczeniu m.in. bólu głowy, mięśni, stawów i kości, gorączce, przeziębieniu i grypie. Lekarstwo ułatwia również radzenie sobie z bólem po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych. Codipar zawiera wyłącznie paracetamol

STOSOWANIE

Paracetamol może być przyjmowany przez osoby cierpiące z powodu chorób wrzodowych żołądka i dwunastnicy oraz nadkwasoty. Przyjmowany doustnie szybko i prawie całkowicie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego. Można go podawać niemowlętom i małym dzieciom, a po konsultacji z lekarzem - także kobietom w ciąży (II i III trymestr) oraz mamom karmiącym piersią.

DAWKOWANIE

Preparatów na bazie paracetamolu nie należy stosować samodzielnie dłużej niż przez 10 dni w wypadku dorosłych oraz dłużej niż przez 3 dni u dzieci.

Rejestr aptek GIF
RapidSSL   Sklep polecany przez klientów
Najczęściej szukane w aptece internetowej: apteka internetowa