Kategorie sklepu Kategorie

Kategorie sklepu Obsługa klienta

Infolinia: 61 862 70 95

e-mail:info@zdrowoteka.pl

poniedziałek—piątek: 9:00—20:00
sobota: 9:00—14:00

zamówienia na telefon:
61 862 70 95

Dostawa w aptece internetowej Dostawa

Towar wysyłamy w 24 godziny gratis powyżej 250,00 PLN

Newsletter apteki internetowej Newsletter

Dodaj swój e-mail, aby otrzymywać od nas gorące informacje:

Doppelherz Aktiv Lecytyna + Vit.B kaps. 30

  • Producent: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
  • Cena: 14,28 zł17,14 zł
  • szt.
    Sprawdź warunki dostawy
  • Poleć produkt

OPIS PRODUKTU Doppelherz Aktiv Lecytyna + Vit.B kaps. 30

Preparat dostarcza wysoką dawkę lecytyny i witamin z grupy B. Preparat przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych w okresach intensywnego wysiłku umysłowego i nauki, w stanach osłabionej koncentracji, przy nadmiernej nerwowości, nadpobudliwości i niepokoju, przepracowania i rekonwalescencji, w okresie nasilonego stresu, w okresach wyczerpania. Lecytyna zwiększa wydolność układu nerwowego, zdolność koncentracji i usprawnia pamięć, obniża stężenie cholesterolu we krwi.

POSTAĆ

kaps.

OPAKOWANIE

30 kaps.

SKŁAD

1 kapsułka zawiera - Lecytyna 500 mg oraz witaminy: tiamina (wit. B1) 2,1 mg; ryboflawina (wit. B2) 2,4 mg; witamina B6 - 2,4 mg; witamina B12 - 3 mcg; witamina E - 15 mg; kwas foliowy 200 mcg; niacyna (wit. PP) 13,5 mg i substancje pomocnicze.

WSKAZANIA

 Szczególnie poleca się stosowanie preparatu w okresie intensywnej pracy umysłowej, nauki, w okresach stresu, nadpobudliwości i niepokoju, przepracowania i rekonwalescencji. Zapobiegawczo zaleca się jej stosowanie również osobom zagrożonym miażdżycą naczyń krwionośnych.

DZIAŁANIE

Cholina - prekursor acetylocholiny, przekaźnika sygnałów nerwowych, które decydują o prawidłowym przebiegu procesów uczenia, koncentracji umysłowej oraz zdolności do regeneracji układu nerwowego. Cholina zmniejsza nadpobudliwość nerwową, ułatwia uczenie i umożliwia intensywną pracę umysłową. Jednocześnie przyspiesza regenerację po wysiłku oraz w stanach stresu i wyczerpania nerwowego. Usprawnia również pracę wątroby i zmniejsza jej otłuszczenie. Nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) - biorą udział w regulacji poziomu trójglicerydów i cholesterolu w krwi. Zapobiegają arteriosklerozie (miażdżycy) i związanym z nią powikłaniom. Witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12, PP, kwas foliowy) - odgrywają istotną role w pracy układu nerwowego i krwionośnego. Obniżają stężenie homocysteiny we krwi, która jest jednym z czynników ryzyka rozwoju chorób serca. Zapotrzebowanie na te witaminy zwiększa się szczególnie w okresach intensywnej pracy układu nerwowego. Uzupełnienie diety o zestaw witamin grupy B wzmacnia pozytywne działanie lecytyny na układ nerwowy oraz układ krążenia. Nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) - biorą udział w regulacji poziomu trójglicerydów i cholesterolu w krwi. Zapobiegają arteriosklerozie (miażdżycy) i związanym z nią powikłaniom. Witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12, PP, kwas foliowy) - odgrywają istotną role w pracy układu nerwowego i krwionośnego. Obniżają stężenie homocysteiny we krwi, która jest jednym z czynników ryzyka rozwoju chorób serca. Zapotrzebowanie na te witaminy zwiększa się szczególnie w okresach intensywnej pracy układu nerwowego. Uzupełnienie diety o zestaw witamin grupy B wzmacnia pozytywne działanie lecytyny na układ nerwowy oraz układ krążenia.

DAWKOWANIE

1 kapsułka dziennie razem z posiłkiem, popijając odpowiednią ilością płynu. Nie rozgryzać ani nie żuć.

Rejestr aptek GIF
RapidSSL   Sklep polecany przez klientów
Najczęściej szukane w aptece internetowej: apteka internetowa