Kategorie sklepu Kategorie

Kategorie sklepu Obsługa klienta

Infolinia: 61 862 70 95

e-mail:info@zdrowoteka.pl

poniedziałek—piątek: 9:00—20:00
sobota: 9:00—14:00

zamówienia na telefon:
61 862 70 95

Dostawa w aptece internetowej Dostawa

Towar wysyłamy w 24 godziny gratis powyżej 250,00 PLN

Newsletter apteki internetowej Newsletter

Dodaj swój e-mail, aby otrzymywać od nas gorące informacje:

Kupuj bez obaw


Zdrowoteka.pl to miejsce, w którym kupować możesz całkowicie bezpiecznie. Zobacz dlaczego:

Apteka

Sklep internetowy zdrowoteka.pl prowadzony jest w oparciu o aptekę działającą w Poznaniu przy ul.Dąbrowskiego 86.

Zezwolenie

Sonol Sp. z o.o. - właściciel serwisu zdrowoteka.pl, zgodnie z ustawą Prawo farmaceutyczne, posiada ważne zezwolenie na prowadzenie obrotu detalicznego produktami leczniczymi, wyrobami medycznymi i innymi artykułami, wydane przez Wielkopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Oryginalność i wysoka jakość produktów leczniczych

Zdrowoteka.pl prowadząc obrót lekami i produktami medycznymi nie podejmuje współpracy z dostawcami nie posiadającymi odpowiednich zezwoleń, a w obrocie lekami stosuje wyłącznie leki zarejestrowane w Polsce.
Wykaz leków zarejestrowanych w Polsce znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Rzeczpospolitej Polskiej.

Farmaceuta

Potrzebujesz rady specjalisty? Na wszystkie pytania związane z produktami leczniczymi odpowie nasz farmaceuta. Kliknij tutaj, aby przejść do formularza kontaktowego i wysłać zapytanie.

Infolinia

Pod numerem infolinii 61 86 27 095 możecie Państwo zasięgnąć informacji, złożyć zamówienie oraz sprawdzić aktualny status swojego zamówienia.

Bezpieczne płatności

Posiadamy ważny certyfikat SSL zapewniający najwyższe bezpieczeństwo w zakresie przesyłania i szyfrowania danych miedzy Państwa komputerem a serwisem zdrowoteka.pl Najwyższe bezpieczeństwo i poufność przeprowadzanych transakcji płatniczych gwarantuje współpraca z serwisem PayU, obsługującym większość polskich sklepów internetowych. Nasze serwery są w pełni zabezpieczone systemami antywirusowymi i chronią przed atakami osób niepowołanych.

Ochrona danych osobowych

Zdrowoteka.pl przykłada ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich klientów. Nasza Polityka Ochrony Prywatności jest zgodna z ustawą o ochronie danych osobowych. Więcej informacji na stronie Polityka Ochrony Prywatności.

Ochrona transakcji (SSL)

Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie kredytowej), jakie są obecnie dostępne na rynku handlu i bankowości elektronicznej. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji dzięki stosowaniu protokołu transmisji zapewniającym najwyższe bezpieczeństwo przesyłania danych - SSL (Secure Socket Layer) 128 bitów. Jest to rodzaj zabezpieczenia polegający na kodowaniu danych przed wysłaniem z komputera klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu do serwera centrum autoryzacji.
Nasz system NIE widzi numeru karty kredytowej podawanego przez klienta, nie przechowujemy również informacji o kartach kredytowych! Płatność odbywa się za pośrednictwem serwerów stosujących zabezpieczenia najwyższej klasy.
Cała operacja płatności przeprowadzana jest w czasie rzeczywistym (online), co oznacza, że posiadacz karty od razu otrzymuje odpowiedź czy płatność została zrealizowana.
Transakcja dokonywana przy użyciu protokołu SSL dowodzi najwyższej jakości, bezpieczeństwu i gwarancji pozytywnie przeprowadzonego zakupu. O prawidłowo działającym protokole SSL informuje  kłódka w pasku adresu przeglądarki lub podświetlony pasek adresu

Certyfikaty

Wysokie bezpieczeństwo i gwarancję satysfakcji z zakupów w zdrowoteka.pl potwierdzają:

  1. Zezwolenie na prowadzenie obrotu detalicznego produktami leczniczymi
  2. Rapid SSL - Certyfikat bezpieczeństwa SSL - 128 bit - gwarancja bezpieczeństwa i szyfrowania danych
Rejestr aptek GIF
RapidSSL   Sklep polecany przez klientów
Najczęściej szukane w aptece internetowej: apteka internetowa