Betadrin WZF krop.donosa,roztwór (1mg+0,33

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: WARSZAWSKIE ZAKL.FARM. POLFA S.A.
  • szt.
  • 9,00 zł 7,50 zł

Difenhydramina działa przeciwhistaminowo krócej i słabiej od prometazyny, wykazując pozostałe działanie prometazyny. Nafazolina działa sympatykomimetycznie, szybko i długotrwale kurczy naczynia krwionośne błon śluzowych, znosząc m.in. obrzęk błony śluzowej nosa

POSTAĆ

krop.do nosa,roztwór

OPAKOWANIE

10 ml (butelka)

SKŁAD

1 ml kropli do nosa zawiera 1 mg chlorowodorku difenhydraminy i 0,33 mg azotanu nafazoliny.

WSKAZANIA

Nieżyt błony śluzowej nosa lub zatok obocznych nosa na tle uczuleniowym, katar sienny

DAWKOWANIE

Dorośli i dzieci od 7 r.ż. zazwyczaj 1-3 krople do każdego przewodu nosowego nie częściej niż co 6-8 h (maksymalnie przez 3-5 dni).