Lips sztyft do ust 3,8 g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PHARMACY LABORATOIRES
  • szt.
  • 6,59 zł

OPAKOWANIE

3,8 g

SKŁAD

Szałwia lekarska (Salvia officinalis), ryboflawina (wit. B2), benzoesan benzylu, olej z nasion bawełny, wosk pszczeli, lanolina.

WSKAZANIA

Trudno gojące się pęknięcia powierzchni skóry ust i kącików, nawracające łuszczenie skóry ust, opryszczka w stadium zaschniętej zmiany (tzw. "skwarki"), profilaktyka nawracających zmian skóry ust.

DZIAŁANIE

LIPS sztyft do ust jest antyseptycznym dermokosmetykiem przyspieszającym regenerację i gojenie zmian skórnych ust oraz zapobiegającym nawrotom. Zapobiega pękaniu wyszuszonych wykwitów opryszczki w IV. fazie gojenia. Dzięki zawartości wyciągu z szałwii i benzoesanu benzylu sztyft działa antybakteryjnie i przeciwświądowo pielęgnując i uelastyczniając skórę ust bez jej wysuszania. W preparacie wykorzystano silnie regenerujące właściwości witaminy B2 oraz olej z nasion bawełny.

STOSOWANIE

Stosować wielokrotnie w ciągu dnia. W uciążliwych zmianach - stosować równolegle tabletki LIPS. Uwaga! W zmianach o podłożu bakteryjno-grzybiczym lub wirusowym po wygojeniu ust - nie używać ponownie tego samego sztyftu.