MAXIGRA GO SILDENAFILUM 25 mg.-leczenie zaburzeń erekcji 2 tabletki

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 17,99 zł
POSTAĆ

tabletki do rozgryzania i żucia


OPAKOWANIE

2 tabl.


Maxigra go to nowoczesne tabletki na potencję i zaburzenia erekcji bez recepty, które zawierają w składzie sildenafil. Ta substancja czynna była dotychczas dostępna jedynie na receptę w takich lekach jak m.in. Viagra, czy Sildenafil Medana.


SKŁAD


Substancją czynną leku jest syldenafil.
Maxigra Go 25 mg: Każda tabletka do rozgryzania i żucia zawiera 25 mg syldenafilu tworzącego się in situ z 35,12 mg syldenafilu cytrynianu.
Pozostałe składniki to: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do regulacji pH) lub kwas solny (do regulacji pH).WSKAZANIA

Dla mężczyzn do stosowania doustnego, przeznaczony do leczenia zaburzeń erekcji i podniesienia potencji.
Białe, trójkątne, obustronnie wypukłe tabletki, z wytłoczonym napisem „25” po jednej stronie.  przyjmowane na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną skutecznie i w bezpieczny sposób wzmaga erekcję i podnosi sprawność seksualną mężczyzny.


SPOSÓB UŻYCIA


Na godzinę przed planowaną aktywnością seksualną zarzyj tabletkę.

UWAGA!!! Podstawowa dawka to jedna tabletka, czyli 25 mg substancji czynnej. Zmiana dawki możliwa tylko po konsultacji z lekarzem, w zależności od reakcji organizmu na produkt.