MB Active tabl. 20 tabl.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: UNIPHARM SP. Z O.O.
  • szt.
  • 7,32 zł 6,10 zł

POSTAĆ

tabl.

OPAKOWANIE

20 tabl.


SKŁAD

Tauryna (900), glukoza (260), kofeina (180), olejek z ziaren konopi (9,2), L-tyrozyna (9), olejek miętowy (8,3), suchy ekstrakt ginkgo biloba (6), olejek z szałwii (4,3), witamina E (2,4 - 30% zalecanego dziennego spożycia), nosniki: sacharoza, laktoza; substancja wiążąca: kwas krzemowy (dwutlenek krzemu); substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, kwas stearynowy; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy (witamina C).


WSKAZANIA

Skład preparatu jest tak dobrany, aby w optymalny sposób stymulować wszystkie funkcje organizmu, które odpowiadają za prawidłową pracę mózgu i dobry stan psychofizyczny człowieka.

Olejek z nasion konopii zawiera wszystkie podstawowe aminokwasy oraz kwasy tłuszczowe. Jest bogatym źródłem kwasu linolenowego, niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania mózgu.Działa antystresowo i bardzo korzystnie wpływa na dobre samopoczucie.
L-tyrozyna korzystnie wpływa na dobre samopoczucie i wydajność pamięciową mózgu, zwiększa szybkość i jasność myślenia oraz długotrwałą pamięć. Umożliwia utrzymywanie aktywności intelektualnej i fizycznej na odpowiednim poziomie na długi czas.
Olejek z szałwii jest ceniony jako środek poprawiajacy pamięć i wyostrzający zmysły.
Kofeina pobudza ośrodkowy układ nerwowy. Zwiększa możliwość skupienia uwagi. Pomaga zwalczać uczucie senności.
Tauryna pobudza i regeneruje komórki mózgu i chroni je przed stresem oksydacyjnym. Ma działanie poprawiające pamięć. Wyraźnie zwiększa wydolność psychiczną i fizyczną.
Ginkgo biloba zawiera bioflawonoidy, które rozszerzają naczynia krwionośne i poprawiają zaopatrywanie tkanek w tlen. Poprawia krążenie obwodowe i mózgowe zwiększając przepływ krwi. Poprawia pamięć i ułatwia koncentrację.


SPOSÓB UŻYCIA

1-3 tabletek dziennie.
Tabletki należy połykać pojedyńczo, nie częściej niż 1 na 2 godziny.