Pamicon 30 tabl.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.
  • szt.
  • 16,72 zł 13,93 zł

Pamicon  jest suplementem diety wspomagającym pamięć i koncentrację, przeznaczonym dla osób dojrzałych. Pamicon skuteczniej aktywizuje procesy myślenia i ułatwia zapamiętywanie. Jako jedyny zawiera wyciąg z liści brahmi stymulujący pracę szarych komórek . W skład Pamiconu wchodzą dodatkowo korzystnie wpływające na sprawność intelektualną żeń szeń oraz wyciąg z liści mate.

POSTAĆ

tabl.powl.

OPAKOWANIE

30 tabl.

SKŁAD

Wyciąg z korzenia żeń-szenia- 150mg, liście brahmi- 720mg, wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego(yerba mate) - 150mg, celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu, hydroksypropyloceluloza, żółcień chinolinowa, czerń brylantowa BN, zieleń S. wosk pszczeli, wosk Carnauba, brąz HT.

WSKAZANIA

Produkt jest zalecany osobom dojrzałym w stanach zwiększonej aktywności umysłowej i narażeniu na stres.

DZIAŁANIE

Produkt poprawia koncentrację, ułatwia kojarzenie i zapamiętywanie. Ponadto:Wyciąg z korzenia żeń- szenia wpływa na poprawę sprawności intelektualnej, poprawia koncentrację uwagi i pamięć, wzmacnia też siły fizyczne i psychiczne, Wyciąg z yerba mate ma właściwości stymulujące, poprawiające odporność w stanach zmęczenia psychicznego i fizycznego, Wyciąg z liści Brahimi- zwiększa zdolność uczenia się i zapamiętywania, poprawia koncentrację i pamięć oraz zdolności poznawcze. Ułatwia podejmowanie decyzji w warunkach stresowych oraz poprawia koncentrację. Jest szczególnie zalecany w stanach takich jak: miażdżyca, zaburzenia pamięci, osłabienie i przygnębienie.

DAWKOWANIE

Dorośli- 1 tabletka dziennie, najlepiej rano w trakcie śniadania.

PRZECIWWSKAZANIA

Uczulenie na składniki preparatu, ciąża lub karmienie piersią. Osoby przyjmujące leki na receptę powinny skonsultować się z lekarzem przed zażyciem suplementu.