Paracetamol 0,5 g x 10 czop.

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FARMINA SP. Z O.O.
  • szt.
  • 5,11 zł 4,25 zł

POSTAĆ

czop.doodbyt.

OPAKOWANIE

10 czop.

SKŁAD

1 czopek zawiera 125 mg paracetamolu

DZIAŁANIE

Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo. Skuteczny w leczeniu bólu o średnim nasileniu, bez odczynu zapalnego. Łagodzi ból tzw. ostry i ból zapalny