Ochrona transakcji (SSL)

Gwarancja bezpieczeństwa transakcji przy użyciu protokołu SSL 128-bit.

Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i danych o karcie kredytowej), jakie są obecnie dostępne na rynku handlu i bankowości elektronicznej. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji dzięki stosowaniu protokołu transmisji zapewniającym najwyższe bezpieczeństwo przesyłania danych - SSL (Secure Socket Layer) 128 bitów. Jest to rodzaj zabezpieczenia polegający na kodowaniu danych przed wysłaniem z komputera klienta i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu do serwera centrum autoryzacji.

Nasz system NIE widzi numeru karty kredytowej podawanego przez klienta, nie przechowujemy również informacji o kartach kredytowych! Płatność odbywa się za pośrednictwem serwerów stosujących zabezpieczenia najwyższej klasy.

Cała operacja płatności przeprowadzana jest w czasie rzeczywistym (online), co oznacza, że posiadacz karty od razu otrzymuje odpowiedź czy płatność została zrealizowana.

Transakcja dokonywana przy użyciu protokołu SSL dowodzi najwyższej jakości, bezpieczeństwu i gwarancji pozytywnie przeprowadzonego zakupu. O prawidłowo działającym protokole SSL informuje kłódka w pasku adresu przeglądarki lub podświetlony pasek adresu